Otsingumootor
redrube

2015 meistrid selgunud

22.-25. mail toimusid taas Karula veskil Viljandimaal Eesti Meistrivõistlused mägironimises ning jalgsi– ja mägimatkatehnikas. A-rajal ehk mägironimistrassil osales 6 ja B-rajal ehk jalgsi– ja mägimatkatehnikas 3 võistkonda. Reedel tutvustati rada, loositi võistlusjärjekordi ja küsiti küsimusi, järgneval kahel päeval oli tihe võistlus. Laupäeval võideldi ajuti ka vihmaga, pühapäeval aga nauditi lõpuks saabunud sooja ilma. Oli päris vaatemängulisi ülesandeid, mis pakkusid ka publikule rõõmu.
Eesti meistriteks mägironimises (A-trass) tuli võistkond Alpinest koosseisus: Toomas Holmberg (kapten), Kaisa Rebane, Priit Joosu ja Kristjan-Erik Suurväli. II koha sai Firn Virve (kapten Ursula Hiiemäe), III koha Firn Nuustaku (kapten Kaarel Kimmel).

A_raja_võitjad_võistkonnad

EMV 2014 A-klassi protokoll

Eesti meistriks jalgsi– ja mägimatkatehnikas (B-trass) tuli võistkond Firn 1B koosseisus Rain Ojavee (kapten), Kätlin Muuga, Joosep Naruskberg ja Mirkko Ämarik.

EMV 2014 B-klassi protokoll

Nii Eesti Matkaliidu presidendi Tõnu Pihelgase kui A-trassi rajameistri Priit Niibo sõnul kõik sujus ja võistlused õnnestusid igati.
Matkaliit tänab kõiki osavõtjaid, eriti aga A-trassi rajameister Priit Niibot ja peakohtunik Gen Mandret ning kohtunikke Katre Tatriku ja Juhani Almersit ning B-trassi rajameister Raivo Plumerit ja kohtunikke Eiki Ermi, Üllar Põldu ning Erika Aderit.

Lisaks täname võistluste toetajat Matkasporti.

Lisatud: 28. mai 2015
Rubriik: Uudised

««
»»

pornplaybb.com siteripdownload.com macromastiavideo.com 1siterip.com
Toetajad
  • Uudiste arhiiv


  • Eesti Matkaliit, Juriidiline aadress: Raekoja plats 18, Tallinna linn, Harju maakond, 10146;
    Postiaadress: Tondi 17, Tallinn, 11301