Otsingumootor
redrube

Eesti matkajate kokkutulek 23. ja 24.11.2019 Kohtla-Nõmmel Eesti Kaevandusmuuseumis

Matka-aasta on läbi saanud ja aeg kokku saada. Selle-aastane Eesti matkajate kokkutulek toimub 23. Ja 24. novembril Ida-Virumaal Kohtla-Nõmme Eesti Kaevandusmuuseumi territooriumil (Jaama tänav 1). Et oleks põnevam, siis nii siseruumides, maa all kui ka mäe otsas.

Matka-aasta on olnud viljakas ja paljud selle aasta tähed tulevad ka kokkutulekule oma seiklustest rääkima. Näiteks räägib Priit Joosu  Pobeda (7439m) vallutamisest. Selle tõusuga said Priit Joosu ja Ain Rästa Lumeleopardi tiitli. Esimese eestlasena käis Manaslu tipus (8163m) Katrin Merisalu. Ruslan Aizatulini team läbis jalgsi 250 km Putorana Platool Venemaal. Martin Suga käis matkas Argentiinas  vulkaanide vahel (Atacama kõrb) ja ronis ka maailma kõrgeima vulkaani (Nevado Ojos del Salado) nõlval, Hendrik Proosa (grupis veel Kea Kiiver, Uku Rooni, Triinu Rooni, Juhan Heinma, Indrek Hiiesalu, Lauri Stern, Matt Rammo) Altai mäestikus suusamatkal, Estonian Ace Adventure (Reeda Tuula-Fjodorov, Silver Eensaar, Rain Eensaar, Timmo Tammemäe) osales maailma kõige raskemal võistlusel Eco-Challenge Fiji 2019, Mart Reimann sõitis süstaga Tallinnast Helsingisse ja veel nii mõndagi põnevat. 

Kokkutuleku kava

Lisaks on laupäeva päeval võimalus osaleda mitmetes töötubades. Kokkutuleku laupäevaõhtune osa aga on sel aastal tavalisest pidulikum. Eesti Matkaliidu 30. sünnipäeva puhul lööme kokku vahuveinipokaale, kuulutame välja Aasta matkaja/Aasta matka ja Aasta matkaorganisatsiooni/Aasta matkategelase ja keerutame jalga. Riietuski võiks olla natuke pidulikum.

Pühapäeval, peale programmi lõppu, on võimalik teha 9-kilomeetrine ring Aidu karjääris. 

Ööbimisega on seekord nii, et vooditesse linade vahele saavad kiiremad reageerijad, neid kohti jätkub kolmekümnele. Ülejäänud saavad ööbida tubades, aga oma magamisvarustusega.

Toitlustus:

Laupäeval: Kaevurilõuna maa all, õhtusöök õues, peoõhtul vahuvein ja suupistelaud.

Pühapäeval: hommikusöök ja lõuna (supp) enne matka

Kohvipausid

Lisaks reedel tulijatele laupäeval hommikusöök. 

Registreerumine on lõppenud.

Kel veel tasumata, siis:
Eesti Matkaliit
SEB Pank AS a/k EE411010052032018008

Lisatud: 5. nov. 2019
Rubriik: Uudised

««
»»

pornplaybb.com siteripdownload.com macromastiavideo.com 1siterip.com
Toetajad
  • Uudiste arhiiv


  • Eesti Matkaliit, Juriidiline aadress: Raekoja plats 18, Tallinna linn, Harju maakond, 10146;
    Postiaadress: Tondi 17, Tallinn, 11301