Otsingumootor
redrube

EMV mägironimises 2019

Ei ole midagi uut siin ilmas – taas Eesti meistrivõistlused mägironimises, taas mai lõpus ja taas Ida-Virumaa põnevatel maastikel ehk Kohtla-Nõmmel ning Aidu karjääris. 

Registreeru

Eesti meistrivõistlustest täpsemalt

Eesti meistrivõistlused mägironimises toimuvad 25.–26. mail Ida–Virumaal, Kohtla-Nõmmel, Eesti Kaevandusmuuseumi territooriumil ja Aidu karjääris. Võistluspaika saab tulla oma autoga.

Võistlustest saavad osa võtta isikud, kes on võistluste toimumise ajal vähemalt 19-aastased, osavõtjad peavad olema Eesti kodanikud või omama Eestis alalist elamisluba. 

Mägironimismeistriks tulnud meeskond (meeskonna kapten) valmistab ette järgmise aasta mägironimismeistrivõistluste trassi.

Stardimaks mägironimisrajal 25 eurot ühe inimese kohta. See stardimaks kehtib võistlustele registreerimisel kuni 22.05.2019 (kaasa arvatud). Stardimaks tuleb kanda Eesti Matkaliidu arvelduskontole EE411010052032018008, selgitusse märkida võistkonna nimi. Soovijaile väljastatakse arve.

Olmetingimused võistluspaigas

Ööbimine väljas oma telkides ja oma varustusega. Korraldaja tagab nii laupäeval kui pühapäeval lõuna (supp, leib). Ülejäänud toidukordadeks kaasa võtta oma söök, jook, toiduvalmistamise vahendid, nõud.

Soovi korral on võimalik endale tellida toitlustus Eesti Kaevanduspargi kohvikust http://kaevandusmuuseum.ee/toitlustus-3/

Üldjuhendi leiab: SIIT

Jooksva infoga saab kursis olla võistluste Facebooki lehel.

Lisatud: 19. apr. 2019
Rubriik: Uudised

««
»»

pornplaybb.com siteripdownload.com macromastiavideo.com 1siterip.com
Toetajad
  • Uudiste arhiiv


  • Eesti Matkaliit, Juriidiline aadress: Raekoja plats 18, Tallinna linn, Harju maakond, 10146;
    Postiaadress: Tondi 17, Tallinn, 11301