Otsingumootor
redrube

Kokkutulek Viikingite külas

Head matkajad, matkajuhid ja huvilised!

Sel aastal saame kokku 19. ja 20. novembril Viikingite külas Harjumaal (Saula küla, Kose vald)!

Põnevat peaks leiduma nii oma ala tipptegijale kui harrastajale, kaugete maade huvilisele kui Eestis matkajale, samuti erinevate matkaliikide austajatele. Kuuleme külmadest seiklustest kaugetel poolustel ja kõrgel mägedel Tiit Pruulilt ja Katrin Sipelgalt; sõidame mõttes kaasa nii kahe- kui neljarattalistel ning vett mööda ka; avastame koos Enn Käissiga, mida põnevat saab korda saata meie oma karjääride tehismaastikul ja Meelis Maidlaga heidame pilgu Põlva Matkaklubi toimekale aastaringile; teeme maakerale tiiru peale; rändame ajas 50 aastat tagasi; Üllar Põld viib meid lastega matkamise maailma. Sellest, kuidas käituda võõral maal nakkushaiguse-ohtlikes olukordades, räägivad Tallinna Nakkuskliiniku spetsialistid.

Õhtul valime 2016. aasta parimaid tegijaid, kaupleme matkavarustuse oksjonil ja peame pidu. Sauna saab ka. On, mille nimel kohale tulla!

Kokkutuleku ajakava näed siin

Kui seda külaelu nüüd tõe pähe võtta, siis tundub, et viikingitele ei ole mitte meeldinud üksinda magada – suurem osa asemeid selles külas on kahekohalised. Ärgem siis laskem ennast sellest segada, eks telgis magades oleme ju kõik harjunud tihedalt kõrvuti hakkama saama. Registreerumisel märkige kommentaaridesse, kui on teada, kellega ühel asemel kõige paremini hakkama saaks. Tekk lubati igaühele ikka eraldi anda. Puhtad linad ja rätikud on ka.

Sel aastal on üks korralduslik asi ka teistmoodi  – vaheldumisi kõrvalruumis ja õues pakume ettekannete ajal tegevusi ka lastele, et saaks tulla needki matkapered, kes nädalavahetustel eelistavad oma lastega alati koos olla või kel polegi lapsi kuhugi jätta. Koht annab selleks head võimalused. Siiski – lapsed, kes tegevustest osa võtavad, peaksid olema juba suutelised ühiselt toimetama ja iseendaga hakkama saama, seetõttu me väiksemaid kui 5-aastasi oma hoole alla võtta ei saa.

Registreerudes leidke kõigepealt õige alajaotus kas liikmele või mitteliikmele (liikmelisust tuleb tõestada liikmesklubi nimega), sealt edasi hakake sobivat paketti valima. Laste pakett on eraldi kõige lõpus, selle hind liikmelisusest ei sõltu.

Ootame varast registreerumist, sest nii on lihtsam nii toitu kui majutust planeerida, ja rohket osavõttu, sest seda huvitavam meil on.

Viimane võimalus registreeruda on 14. novembril.

Registreeru siin:

Lisatud: 23. okt. 2016
Rubriik: Uudised

««
»»

pornplaybb.com siteripdownload.com macromastiavideo.com 1siterip.com
Toetajad
  • Uudiste arhiiv


  • Eesti Matkaliit, Juriidiline aadress: Raekoja plats 18, Tallinna linn, Harju maakond, 10146;
    Postiaadress: Tondi 17, Tallinn, 11301