Otsingumootor
redrube

Seekord on kokkutulek Tuksis!

Registreerumine on lõppenud! Küsimuste korral kirjuta katrin@matkaliit.ee

Hea matkajuht ja hea matkaja!

Tegude– ja sündmusterohke aasta on jälle mööda saamas. Aasta, mis tõi õnnestunud ettevõtmiste ja katsetuste ning heade uudiste kõrval kaasa ka kurvemaid.

Ootame teid kõiki 21.–22. novembril Läänemaale, Tuksi Tervise– ja spordikeskusesse (Tuksi küla, Noarootsi vald), et näha juba tuttavaid ja leida uusi ning kuulata ja vaadata, kus on aasta jooksul käidud ja mida põnevat tehtud.

Saame kuulata Saaremaa Matkaklubi tegemistest; Toomas Holmberg räägb sellest, kuidas kulges teekond mööda vett Stockholmist Tallinna; Anneli Alekand jagab muljeid RMK matkateel matkamisest; Priit Joosu viib meid Peruusse; Jaan Riis annab ülevaate Looduse Omnibussi tegemistest; Indrek Tammemägi kõneleb maailma lõunapoolseimast matkarajast ja sellest, kuidas seal üksi matkata on; Tanel Tuuleveski räägib eestlaste esimesest katsest tõusta K2-le; Raimo Kummer pajatab telesaate „Piire ületades” sünnist; Raivo Plumer räägib toimunud õnnetusjuhtumistest. Kaasa saab rääkida reisikindlustuse teemadel. Esinejaid on palju ja teemad põnevad.

Vaata kokkutuleku ajakava, klikates Matkajate ja matkajuhtide kokkutulek kava

Kokkutulekut juhib Guido Leibur.

Osaluspakettide kirjeldused:

– Osalustasu Eesti Matkaliidu liikmele 1 öö 50 eurot (kogu programm, ööbimine 1 öö, 1 lõuna-, 1 õhtu- ja 1 hommikusöök, kohvipausid, saun).
– Osalustasu Eesti Matkaliidu mitteliikmele 1 öö 60 eurot (kogu programm, ööbimine 1 öö, 1 lõuna-, 1 õhtu- ja 1 hommikusöök, kohvipausid, saun).
– Osalustasu Eesti Matkaliidu liikmele 2 ööd 65 eurot (kogu programm, ööbimine 2 ööd, 1 lõuna-, 1 õhtu- ja 2 hommikusööki, kohvipausid, saun).
– Osalustasu Eesti Matkaliidu mitteliikmele 2 ööd 75 eurot (kogu programm, ööbimine 2 ööd, 1 lõuna-, 1 õhtu- ja 2 hommikusööki, kohvipausid, saun).

Selgitus: 2 ööd tähendab, et kohale on võimalik tulla juba reede õhtul.

Lisateave: ööbimine on 4-kohalistes tubades (narivoodid, tubades wc, dušš).

 

Võta kaasa ka sularaha! Kohapeal on võimalus osta kirjandust.

Tule ise ja haara sõber ka kaasa! Kokkutulekul näeme!

Eesti Matkaliit

 

Lisatud: 19. okt. 2015
Rubriik: Uudised

««
»»

pornplaybb.com siteripdownload.com macromastiavideo.com 1siterip.com
Toetajad
  • Uudiste arhiiv


  • Eesti Matkaliit, Juriidiline aadress: Raekoja plats 18, Tallinna linn, Harju maakond, 10146;
    Postiaadress: Tondi 17, Tallinn, 11301