Eesti matkajate kokkutulek 2023

Matkajate kokkutulek on Eesti Matkaliidu igal aastal korraldatav üritus, mis toob kokku erinevaid matkahuvilisi. Esimene matkajate kokkutulek toimus 1977. aastal ja sellest ajast alates on see olnud traditsiooniline matkasõprade kohtumispaik, kus saada kokku vanade sõpradega, kuulata põnevaid matkalugusid, õppida midagi ja pidada ka pidu.

Sel aastal toimub kokkutulek erandkorras kuu aega varem – 28. ja 29.oktoobril Ida-Virumaal Kiviõli Seikluskeskuses.

Teistmoodi on veel see, et ettekanded on ainult laupäeval. Pühapäeval tutvustatakse huvilisele uut matkade broneerimissüsteemi ning toimub matk tuhamägedel. Õhtul saab kindlasti ka sauna ja tantsida.

Kohale saab tulla juba reede, siis on võimalik telkida või (kolmestes) tubades ööbida, teisel ööl on võimalik valida ka omamatkavarustusega ööbimine ühisruumis. Esmakordselt saab valida ka ilma ööbimiseta paketi. Lapsepaketi hinnas voodikohta ei ole, laps ööbib kas vanemate kaisus või põrandal oma madratsiga.

Kava on koostamisel, aga praeguseks on oma nõusoleku juba andnud Martin Suga, kes teab kõike RMK-matkateedest, Kelli ja Kaarel Kuslap, kes elasid kogu suve Alpides, matkasid ise ja olid ka matkajuhtideks ka mitmetele gruppidele. Rattamatka esindab seekord Kalle Kiiranen, kes sõitis Rootsis ja Norras 15 päevaga kokku 1065 km. 

Pane ennast kirja SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga